GDYBY ISTNIAŁA INSTRUKCJA,
JAK KROK PO KROKU PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ, CZY CHCIAŁBYŚ JĄ POZNAĆ?

Gdyby istniał kurs, który poprowadziłby Cię za rękę aż do związku lub seksu, czy chciałbyś wziąć w nim udział?

Jeżeli choć raz powiedziałeś TAK, to czytaj dalej:

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

Znasz kobiety, jak własną kieszeń

Wiesz czego pragną, co im się podoba i na co zwracają uwagę. Ich zachowania Cię nie dziwią, bo wiesz skąd się biorą.

Gdy rozpoczynasz znajomość, jesteś pewny siebie i wyluzowany

Pokonujesz nieśmiałość oraz strach przed odrzuceniem. Masz odwagę zagadać do każdej dziewczyny, która Ci się podoba.

Swobodnie rozmawiasz i flirtujesz

Tematy pojawiają się same, a one patrzą na Ciebie jak w obrazek. Wiesz jak uniknąć niezręcznej ciszy i je sobą zafascynować.

Gdy Ci się podoba, zabierasz ją na randkę

Masz jaja, by zaproponować randkę. Wiesz co zrobić, aby była udana, a ona znów chciała się spotkać.

Wiesz jak stworzyć szczęśliwy związek

Jesteś szczęśliwy i czujesz się kochany. Czego chcieć więcej?

Z łatwością doprowadzasz do seksu

Wiesz co kobiety lubią w łóżku, potrafisz je podniecić, a nawet jak trafić do łóżka z dwoma naraz

CO BY CI DAŁY TE UMIEJĘTNOŚCI?

bogate życie seksualne

bycie męskim, prawdziwym i atrakcyjnym facetem

wybór dziewczyny, o jakiej marzysz, a nie przypadkowo trafionej

brak lęku, że na starość będziesz sam i nic po sobie nie zostawisz

szczęśliwy związek z piękną kobietą

pewność siebie w każdej sytuacji i zaufanie, że sobie poradzisz

spokój wewnętrzny, akceptację siebie i uśmiech każdego dnia

pewność, że przekażesz synowi męskie wzorce i dobrze go wychowasz

DLACZEGO TAK JESZCZE NIE JEST? CO CIĘ BLOKUJE?

Brak instrukcji od A do Z ?

Niby wiesz, co robić, ale nie po kolei. Na jednej ze stron czytałeś o tym, jak ją zainteresować, na drugiej trochę o podejściu, a na innej jak ją poderwać przez smsa. Brakuje Ci jednego, sprawdzonego schematu, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

Brak działania ?

Nie wiesz jak zacząć. Brakuje Ci motywacji i zapału. Codziennie mijasz piękne dziewczyny, ale na myśl o zagadaniu, coś Cię blokuje i paraliżuje. Brakuje tego ostatniego i najważniejszego kroku - podjęcia działania.

Brak wiary w siebie ?

Teoretycznie wszystko wiesz, ale nie wierzysz, że Ci się uda. Wciąż uważasz, że się do tego nie nadajesz i to nie dla Ciebie. Do tej pory dziewczyny na Ciebie nie leciały, więc dlaczego miałoby to się zmienić? Masz milion argumentów: inni lepiej wyglądają, jestem za stary, mam zakola i łysieję, jestem za niski i gruby, nie zarabiam za dużo itd.

Brak wsparcia ?

Samemu ciężko jest wyjść do klubu na piwo, nie wspominając o nauce podrywania. Przydałoby Ci się wsparcie i motywacja kogoś doświadczonego, kto już przeszedł przez cały proces. Kogoś, kto da motywacyjnego kopa wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.

Brak odwagi i strach przed porażką ?

Nie chcesz wyjść na dziwaka albo akwizytora, który zaczepia obce dziewczyny. Boisz się, że zostaniesz wyśmiany albo zaniemówisz i nic nie powiesz.

Brak śmiałości ?

Nie potrafisz wyrażać tego co czujesz. Jesteś nieśmiały i ciężko Ci otworzyć się przed kimś obcym, a tym bardziej przed dziewczyną, która Ci się podoba. Jesteś spięty, zestresowany i robisz się czerwony. 

WYZWANIE DLA CIEBIE!

Cześć!
Opowiem Ci historię pewnego Kamila, który wśród uwodzicieli znany jest pod ksywą O'rety. 

Gdy Kamil był młodszy, nie radził sobie z dziewczynami. Nie wiedział jak i o czym z nimi rozmawiać, co robić, żeby im się podobać i mieć u nich szanse. Nie wspominając o ich podrywaniu. Był w przysłowiowej d**pie.

Kumple mieli dziewczyny, on nie. Odpychał je od siebie. Jednocześnie je pragnął i nienawidził, że tak go traktują. Gubił się we własnej głowie. Panował tam straszny chaos. 

Kamil nie chciał spędzić życia na ciągłej masturbacji, więc postanowił coś z tym zrobić. Chciał poznać odpowiedź na odwieczne pytanie: CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

Zaczął czytać i szukać. Miał zapał, ale nie wiedział w którą stronę iść i przez kilka lat błądził po omacku. Na zmianę był romantykiem, draniem, słodziakiem i macho. Próbował zdobywać dziewczyny na dziesiątki sposobów. Kupował czekoladki i kwiaty, udawał faceta alfa, był dla nich opryskliwy i chamski, chwalił się czym tylko się dało. Niezliczoną ilość razy dostał kosza, bywał ignorowany, wyśmiewany, a nawet policzkowany.

Dodatkowo walczył ze swoimi słabościami: paraliżował go strach przed podejściem, nieśmiałość,  wstyd przed pokazaniem zainteresowania, smutek gdy go olała i złość, że znów się nie udało. 

Dobijały go myśli, że to nie dla niego, że z tym trzeba się urodzić, jest za niski, za chudy i skazany na samotność.

NAGLE DOZNAŁ OLŚNIENIA

Zrozumiał, że przez lata robił wszystko na odwrót. Nie ważne czy grał kozaka czy romantyka. Tak naprawdę cały czas podlizywał się kobietom.

Problem nie leżał w jego wyglądzie, który za wszelką cenę starał się polepszyć. Problemem było niewłaściwe myślenie.

Po tym przebłysku życie odwróciło mu się o 180*. Dziewczyny pojawiały się z taką łatwością i w takich ilościach, że większość osób twierdziła, że to nie możliwe. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić, że do seksu można tak łatwo doprowadzić. A jednak to była prawda. Zaczął nadrabiać wszystkie poprzednie lata.

Uprawiał seks z minimum jedną dziewczyną dziennie (zdarzało się więcej), a z każdej imprezy wracał z kimś do domu. 

Po wielu latach uczenia się dynamik damsko-męskich, psychologi relacji i działania umysłu, stało się coś, o czym nigdy nie marzył. Zaczął uczyć podrywania innych, którzy tak jak on kiedyś, nie radzą sobie z kobietami. Zaczął pracować jako pełnoetatowy trener uwodzenia.

Od tego czasu minęło 10 lat, a Kamil wciąż uczy uwodzenia. Jest szczęśliwym i spełnionym facetem, a praca jest jego pasją.

Jego kariera bardzo się rozwinęła, a on nabrał dojrzalszego spojrzenia. Jest autorem sławnego Projektu Uwodziciel, który został wydany na DVD. Ponadto prowadzi kursy uwodzenia z ludźmi z całego świata (Kanada, Indie, Dubaj i wiele innych). W pozostałe dni prowadzi konsultacje na skype, pisze artykuły, nagrywa filmy i prowadzi 6 blogów. Pomaga facetom, kobietom, związkom i małżeństwom. 

JAKI TO MA ZWIĄZEK Z TOBĄ?

Jak pewnie się domyślasz, to ja jestem tym Kamilem, a najważniejszy wniosek z tej historii brzmi: DA SIĘ!

Ten wniosek jest dla Ciebie, nie dla mnie. Ja już to wiem, a Ty prawdopodobnie wciąż wierzysz w to, że: uwodzenie jest dla wybranych, do tego trzeba się urodzić, trzeba wyglądać jak model z okładki, mieć mnóstwo pieniędzy, albo że poznawanie wielu kobiet jest nieetyczne, niemoralne i za to idzie się do piekła.

Jeżeli masz takie myślenie, to już żyjesz w piekle. Nie dostrzegasz, że błąd leży w samym myśleniu, nigdzie więcej. Ja też tego przez lata nie widziałem. Wydawało mi się, że z moim myśleniem wszystko jest OK, to świat jest do dupy. A jest dokładnie odwrotnie. 

Dlatego stworzyłem to wyzwanie i internetowy kurs, dzięki któremu zyskasz dostęp do tylu dziewczyn, ile tylko będziesz potrzebował.

Gdy zaczynałem, nie znałem nikogo, kto podzieliłby się ze mną wiedzą o kobietach i kopnął mnie w tyłek, bym zaczął działać. Gdybym wiedział ile lat będę błądził, ozłociłbym takiego człowieka. Mnie nie było to dane, dlatego chcę ułatwić to innym, by nie męczyli się tak jak ja.

Pomogę Ci uwierzyć w siebie i nabrać pewności. A jeżeli trzeba, kopnę Cię w tyłek, abyś się w końcu obudził i dostrzegł, że szczęście z kobietami jest na wyciągnięcie ręki. 

Po tych wszystkich latach i setkach metamorfoz facetów, z którymi pracuję, zauważyłem wspólną rzecz:

MASZ TYLE, NA ILE SIĘ ODWAŻYSZ

Jedyne co potrzebujesz, to odwagi, by podjąć wyzwanie. Resztą zajmę się ja. 

Gotowy?

O'RETY W LICZBACH:

Autor
0
blogów
Czyta go
+0
osób mięcznie
prowadzi
+0
szkoleń rocznie
pomaga poderwać
+0
dziewczyn rocznie

NA CZYM POLEGA WYZWANIE?

Od 10 lat, co tydzień prowadzę kursy uwodzenia. Spędzam z kursantem cały weekend, podczas którego zwiększamy jego pewność siebie, atrakcyjność i umiejętności podrywu i uwodzenia.

Te szkolenia są w pełni praktyczne. Od rana do później nocy rozmawiamy, flirtujemy i podrywamy nieznajome (w galeriach, sklepach, na ulicy, w pubach).

Taki kurs zmienia życie o 180 stopni, jednak nie każdy ma możliwość wzięcia w nim udziału (jeżeli Ty masz, to gorąco Ci go polecam, nie będziesz żałował). Jedni ze względów finansowych (jego cena to 3000zł), a inni technicznych (zbyt daleko mieszkają, np. poza Polską).

Chciałem, aby jak najwięcej facetów miało łatwość i swobodę z kobietami, dlatego postanowiłem znacznie im to ułatwić.

Spisałem CAŁĄ wiedzę, którą przekazuję podczas weekendowych szkoleń z uwodzenia i utworzyłem z niej kurs, który można odbyć bez ruszania się z domu. Nie musisz nigdzie iść, wystarczy Ci tylko komputer i dostęp do internetu.

Co więcej, zaprosiłem moją seksowną przyjaciółkę, która pracuje jako terapeutka i doskonale zna się na facetach (i sama jest nieustannie przez nich podrywana).

TEN KURS JEST 10 RAZY TAŃSZY NIŻ SZKOLENIE Z UWODZENIA!

Dzięki temu nie musisz przez wiele miesięcy odkładać pieniędzy na kurs. Możesz już teraz nauczyć się jak poderwać dziewczynę lub uwieść kobietę od A do Z.

Zaprojektowałem go tak, aby nawet najbardziej początkujący facet bez jakiekolwiek wiedzy o kobietach wiedział co zrobić od samego początku (zagadanie, rozmowa, randka), do samego końca (związek lub seks).

Wyobraź sobie instrukcję, która zawierałby odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kobiet. Tego jakie są, co lubią w facetach i na co lecą. Wszystko co musisz wiedzieć, by mieć ich tyle, ile potrzebujesz.

TAKA INSTRUKCJA BYŁABY BEZCENNA!

Właśnie taką instrukcję znajdziesz poniżej. Co więcej, nie musisz nic czytać. Wystarczy oglądać filmy wideo.

Jest ich łącznie 43. Zostały podzielone na 10 działów. W sumie 7 godzin konkretnej i praktycznej wiedzy o kobietach.

CO Z WYZWANIEM?

Ja wywiązałem się ze swojej roli. Stworzyłem INSTRUKCJĘ dzięki której każdy facet może zrozumieć kobiety i dowiedzieć się co zrobić, aby się nimi otaczać. Dzięki tej instrukcji możesz zarówno zbudować szczęśliwy związek albo mieć bogate życie seksualne. Sam wybierasz na co aktualnie masz ochotę.

Teraz czas na Ciebie. Twoje zadanie polega tylko na tym, aby nie narzekać, że jesteś skazany na samotność, tylko ruszyć tyłek i zapoznać się z instrukcją, którą dla Ciebie stworzyłem.

Celem wyzwania jest zrozumienie, że wszystko jest z Tobą w porządku i Ty także masz dostęp do pięknych kobiet. Jedyne czego Ci brakuje to instrukcji jak z nimi postępować.

ODWAŻ SIĘ PODJĄĆ WYZWANIE, BO MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ

Poniżej dowiesz się co dokładnie wchodzi w skład INSTRUKCJI:

JAKIE FILMY ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Dział 1 - Wszystko o kobietach

 • Wideo 1: Czy kobiety lubi i chcą być podrywane?
 • Wideo 2: Jakie cechy podobają się kobietom i na co zwracają uwagę?
 • Wideo 3: Czy kobiety lubią seks?
 • Wideo 4: Dlaczego kobiety nie robią pierwszego kroku?
 • Wideo 5: Dlaczego kobiety jedno mówią, a drugie robią?

Dział 2 - Sposób myślenia

 • Wideo 1: Czy wygląd ma znaczenie i jak sie ubierac?
 • Wideo 2: Jacy są dzisiejsi faceci?
 • Wideo 3: Jak pokonać nieśmiałość?
 • Wideo 4: Strach przed odrzuceniem i radzenie sobie ze zlewkami
 • Wideo 5: Jak stać się atrakcyjnym facetem?

Dział 3 - Podejście

 • Wideo 1: Czy i kiedy podejść?
 • Wideo 2: Jak podejść i czego unikać?
 • Wideo 3: Co Cię blokuje przed podejściem i jak to pokonać?
 • Wideo 4: Gdzie poznawać kobiety i czy każde miejsce jest dla ciebie?
 • Wideo 5: Mowa ciała i kontakt wzrokowy (uwodzenie spojrzeniem)

Dział 4 - Rozmowa

 • Wideo 1: Jak zagadać i rozpocząć rozmowę?
 • Wideo 2: Jak pokazywać intencje?
 • Wideo 3: Jak długo rozmawiać?
 • Wideo 4: Jak rozmawiać, gdy chcesz związku?
 • Wideo 5: Jak rozmawiać, gdy chcesz seksu?
 • Wideo 6: Jak flirtować?
 • Wideo 7: Zaawansowana technika: Odwrócona kwalifikacja

Dział 5 - Randka

 • Wideo 1: Randka czy spotkanie?
 • Wideo 2: Kiedy iśc na randkę?
 • Wideo 3: Jak zaprosić na randkę?
 • Wideo 4: Jak powinna wyglądać randka?
 • Wideo 5: Jak komplementować?
 • Wideo 6: Jak doprowadzić do pocałunku?

Dział 6 - Związek

 • Wideo 1: Co zrobić, żeby została Twoją dziewczyną?
 • Wideo 2: Co zrobić, aby nie zdradzała?
 • Wideo 3: Jak utrzymać związek?
 • Wideo 4: Jak z przyjaciela stać się chłopakiem?

Dział 7 - Seks

 • Wideo 1: Jak rozpoznać czy kobieta szuka seksu?
 • Wideo 2: Zaawansowane: Jak doprowadzić do seksu w 2 krokach?
 • Wideo 3: Co kobiety lubią w łóżku?
 • Wideo 4: Jak namówić na seks oralny?
 • Wideo 5: Problemy w łóżku (brak erekcji, przedwczesny wytrysk)

Dział 8 - Trójkąty

 • Wideo 1: Jak doprowadzić do seksu z dwoma dziewczynami?
 • Wideo 2: Jak namówić dziewczynę na trójkąt?

Dział 9 - Otwarte związki (sam seks)

 • Wideo 1: Jak namówić dziewczynę tylko na seks?
 • Wideo 2: Jak utrzymać relację fuckfriends?
 • Wideo 3: Jak być w kilku związkach + wielokrotne trójkąty?
 • Wideo 4: Papierowa różyczka

Dział 10 - Podsumowanie + zadania domowe

 • Papierowa różyczka - NAJWAŻNIEJSZY TRIK
 • Jak wprowadzić tę wiedzę w życie?
 • Metafora gry RPG 
 • Jak stać się pewnym siebie facetem?
 • Jak działa szczerość?
 • Jaki jest sekret uwodzenia?
 • Bonus pieniężny

BONUS 1 - Uwodzenie dotykiem (~1h)

 • Jak podniecić za pomocą dotyku?
 • Jak wygląda 'zły dotyk'?
 • Kiedy wprowadzać dotyk?
 • Jak dotykać?
 • Nauka kreatywnego dotyku
 • Intymność i dyskrecja
 • Jaka jest najłatwiejsza droga?
 • Ćwiczenia

BONUS 2 - 5 strategii na podryw w klubie (~1h)

 • Jak zagadać przed klubem?
 • Jak poznać dziewczynę na parkiecie?
 • Jak prowokować i zagadać przy barze?
 • Jak zagadać w loży?
 • Niecodzienne i cenne miejsca w klubie

BONUS 3 - 10 technik, które powinieneś znać, by skutecznie uwodzić (~1h)

 • Jak wyizolować dziewczynę w klubu?
 • Jak wziąć numer telefonu?
 • Jak naturalnie podejść do kobiety?
 • Jak poderwać dziewczynę, którą podrywa ktoś inny?
 • Jak przeramować najczęstsze opory (nie idę do łóżka z pierwszym lepszym, nie jestem łatwa, musisz zasłużyć, zależy Ci tylko na jednym)
 • Co powiedzieć, by zapragnęła uprawiać z Tobą seks?
 • Jak skutecznie uwodzić na parkiecie?
 • Jak nie przejmować się strachem przed odrzuceniem?
 • Jak uniknąć błędu podczas umawiania się z kobietą?
 • Jak poradzić sobie z syndromem jedynej i zastojem w uwodzeniu?

PLATFORMA WIDEO

Zaletą kursu jest fakt, że jest dostępny w całości online. Po zakupie otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej, z której będziesz mógł korzystać wszędzie gdzie tylko zechcesz. Wystarczy Ci tylko dostęp do internetu.

Poradnik jest w pełni responsywny, to znaczy, że możesz korzystać z niego z dowolnego urządzenia (komputer stacjonarny, laptop, tablet, telefon smartphone).

Możesz z niego korzystać w pracy, w szkole, w pociągu i na wakacjach. Wszędzie, gdzie tylko pojawi Ci się jakieś pytanie związane z dziewczynami.

Image

KURS NAUCZY CIĘ JAK POZNAWAĆ DZIEWCZYNY W NASTĘPUJĄCYCH MIEJSACH:

Praca, szkoła, sklepy, galerie

 

Ulica, komunikacja miejska, koncerty

 

Kluby, bary, dyskoteki

 

Jaka jest Twoja inwestycja?

Do tej pory ta wiedza była dostępna tylko na stacjonarnych szkoleniach z uwodzenia. Cena takiego szkolenia wynosi 3000zł (plus wyżywienie, wejścia do klubów, dojazd i nocleg). Łącznie ok 3500zł. Na jej wysokość wypływa fakt, że spędzam z Tobą czas sam na sam przez trzy dni. To znów wiąże się z wieloma innymi kosztami.

Długo zastanawiałem się jak ją obniżyć i w efekcie powstał internetowy kurs: Jak poderwać dziewczynę krok po kroku. To ta sama wiedza, ale nie wymaga mojej osobistej obecności.

DZIĘKI TEMU MOGŁEM OBNIŻYĆ JEJ CENĘ AŻ DZIESIĘCIOKROTNIE!

Tym samym może sobie na nią pozwolić każdy, bez znacznego wpływu na budżet domowy.

Razem z zespołem przystosowaliśmy kurs do samodzielnej pracy w domu. 

Całość podzieliliśmy na dwa pakiety:

PAKIET 1: Jak poderwać dziewczynę i stworzyć z nią wspaniały związek

PAKIET 2: Jak poderwać dziewczynę na seks, do trójkąta lub na kochankę  

Każdy ma inne potrzeby, dlatego możesz wybrać czy bardziej zależy Ci na związku z jedną kobietą czy regularnym seksie z wieloma.

Dorzucam także bonusy

Są to konsultacje mailowe oraz zapisy szkoleń prowadzonych dla garstki szczęśliwców w ramach Projektu Uwodziciel.

Do każdego pakietu dorzucam godzinny webinar "Eskalacja Dotyku", a do opcji numer dwa dodatkowo "5 strategii na podryw dziewczyny w klubie" oraz "10 technik, które powinieneś znać, by skutecznie uwodzić". Te materiały bardzo dobrze się uzupełniają.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje darmową konsultację mailową o wartości 150zł. 

Chcę, żeby z kursu skorzystało jak najwięcej osób — dlatego cena to 299 zł za pakiet pierwszy i 399 zł za drugi. Wiem, że to bardzo mało za tak cenną wiedzę i faceci, którzy latami do niej dochodzi, mogliby mieć o to pretensje.

Tak niską ceną chce Cię zmotywować, abyś w końcu uwierzył, że także potrafisz przyciągać kobiety jak magnes. Wystarczy się tylko nauczyć go uruchamiać. 

Wybierz poniżej pakiet dla siebie i ciesz się nowy rozdziałem w życiu!

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE


wybierz pakiet

moduł 1: wszystko o kobietach

moduł 2: sposób myślenia

moduł 3: początek znajomości

moduł 4: rozmowa

moduł 5: randka

moduł 6: związek

moduł 7: seks

moduł 8: trójkąty

moduł 9:  fuckfriends 

moduł 10: Podsumowanie

bonus 1 

bonus 2

bonus 3

mailowa konsultacja

30 dniowa gwarancja

zamkniety dział na forum

Your Text

cena regularnacena promocyjna

JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ i stworzyć z nią wspaniały związek

299

149


Jak Poderwać Dziewczynę na Seks, do Trójkąta lub NA KOCHANKĘ

399 zł

199

HIT

Oto opinie facetów, którzy korzystali z tej wiedzy:

W formie tekstowej

(kliknij aby powiększyć)

W formie wideo

Więcej opinii wideo znajdziesz klikając w ten link. Otworzy Ci się playlista na youtube z ponad 30 opiniami video.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Wiem, że ten kurs jest Ci w stanie pomóc. I także rozumiem, że z różnych względów Ty mógłbyś tego nie wiedzieć.

Dlatego jeśli w 14 dni od momentu wykupienia dostępu do wideo stwierdzisz, że to nie dla Ciebie lub że nic z niego nie wyniosłeś — zwrócę Ci 100% sumy. Co do grosza. Bez żadnych pretensji.

Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy Tpay.com. Transakcje są zabezpieczane i szyfrowane w celu ochrony danych osób dokonujących płatności.

Najczęściej zadawane pytania

Masz dodatkowe pytania? Pisz śmiało!


Chciałbyś otrzymać więcej informacji?

Nie jesteś pewien czy ten kurs jest dla Ciebie? 

Potrzebujesz indywidualnych konsultacji na Skype? 

Chciałbyś odbyć weekendowy kurs uwodzenia?

Wyślij mi maila: kontakt@orety.pl
Zadzwoń do mnie: 796 059 009

Lub wypełnij formularz po prawej stronie:

Do usłyszenia!
Kamil Orety